У ПІДГОТОВЦІ ДО СВЯТА ІВАНА КУПАЛА

Дата: 05.07.2018 14:18

Голова громади Віталій Здебський провів засідання  організаційного комітету  щодо організації та проведення  відомого за часів Київської Русі свята Івана Купайла. Участь в оргкомітеті взяли відповідні служби –РС ДСНС, РЕМ, відділ культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради, Територіальний центр, КП "Старосинявський комунгосп", ЦРЛ, відділення поліції та працівники селищної ради.

На засіданні обговорено актуальні питання  організації свята на лівому  березі річки Ікви, враховано специфіку та час проведення, обговорено сценарій свята, правила безпеки на воді, організацію  правопорядку та безпеки, ін.

Захід відбудеться 6 липня 2018 року о 19.00 год на березі р.Ікви у Старій синяві.

Оргкомітет.