ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ, І НЕ ТІЛЬКИ…

Дата: 21.06.2018 08:56

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 7  членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомили присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників.

Комісія розглянула 22 протоколи про адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, штрафування за доведення неповнолітніх до алкогольного сп’яніння, порушення Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради, порушення режиму тиші в населеному пункті, складені Старосинявським відділенням поліції Староконстянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, один Протокол Старосинявського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з порушенням терміну державної реєстрації народження; протоколи, складені головним спеціалістом відділу контролю за благоустроєм Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, проте, котрі надійшли в селищну раду із запізненням і на момент розгляду справи винесено постанови про закриття згідно ст. 247 КУпАП.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено: 10 постанов про правопорушення  на загальну суму   1054  грн. та винесено одне попередження.

Прес-служба ОТГ.