ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ ДІЛЬНИЧНІ ІНСПЕКТОРИ

Дата: 18.06.2018 17:07

Секретар  Старосинявської селищної ради  Наталія Гарник  взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 95-тої річниці з дня створення служби дільничих офіцерів поліції та професійного свята – Дня дільничних інспекторів поліції. Заходи проходили у Старосинявському відділенні поліції  Старокостянтинівської ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Дільничних інспекторів поліції привітали зі святом та вручили грамоти: секретар селищної ради Наталія Гарник, начальник Старосинявського відділення поліції Сергій Дулепов. Наталія Іванівна подякувала дільничним інспекторам поліції за професійне, сумлінне виконання своїх обов’язків, побажала міцного здоров’я, успіхів у роботі, миру і добра. Від Старосинявської селищної ради  вручила грамоти  з нагоди професійного свята. Нагороджено почесними грамотами:

• Поповича Віктора Івановича - начальника сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, підполковника поліції;
  • Майданевича Олександра Леонідовича - старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, капітана поліції ;
  • Кубряка Володимира Миколайовича - дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції;
  • Підопригору Артема Олексійовича - дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції ;
  • Коржика Олександра Олександровича - дільничного офіцера поліції сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенанта поліції;
  • Гноянка Сергія Анатолійовича - інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції; Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, капітана поліції;
  • Литвинюка Михайла Івановича - інспектора ювенальної превенції сектору превенції Старосинявського ВП Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенанта поліції.

З історії свята: 18 червня 2004 року Міністром внутрішніх справ затверджено наказ про офіційне свято – День дільничного інспектора поліції. Давніша історія свято торкається дати 1923 року, коли народний комісар внутрішніх справ міліції УРСР підписав наказ "Про затвердження інструкції для районних спостерігачів міських відділів», Офіційно в Україні День дільничного інспектора міліції був затверджений наказом Міністра внутрішніх справ України від 18 червня 2004 року.

Саме від них значною мірою залежав стан криміногенної обстановки в місті.

У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду й з'являються на місці злочину. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми: від жебрака до представника влади. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень. У будь-який час доби до них звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.
Довіра населення до поліції значною мірою залежить від ставлення дільничних інспекторів до своїх обов’язків, а їх у них тисяча і один: тут і розкриття різних злочинів, і виїзд на сімейні сварки, і присутність на мітингах та інших громадських акціях, а також щоденна паперова робота.

Саме дільничні інспектори поліції мають найбільше функціональних обов'язків. Це професійне свято всіх тих, хто відповідає за підтримання правопорядку у ввірених їм районах і населених пунктах, захищає права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень.

Зі святом вас, дільничні інспектори! Успіхів у вашій професійній діяльності, нехай вас оберігає ангел-охоронець!

Прес-служба ОТГ.