24 травня 2018 року голова Старосинявської громади Віталій Здебський взяв участь у представлені начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського відділу ГУНП в Хмельницькій області Дулепова Сергія Олександровича.

Фото без опису

Віталій Едуардович привітав начальника відділення поліції, побажав успіхів в діяльності, міцного здоров’я, плідної праці.

Із Наказом про призначення керівника місцевого відділення поліції ознайомив начальник Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Віконський Василь Васильович, представляючи начальника відділення поліції.

Привітання адресували Сергію Дулепову начальник Старосинявського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Поліщук Михайло Анатолійович, суддя Старосинявського районного суду Хмельницької області Галиш Іванна Богданівна, ветерани внутрішніх справ, особовий склад відділу поліції.

Вітали із призначенням голова районної ради Франчук Василь Володимирович, голова райдержадміністрації Ігор Петрович Русий та голова Ради ветеранів Олійник Василь Васильович.

За матеріалами сайту

Старосинявського ВП ГУНП.