Фото без описуУ перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це цвіт землі. Майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей.

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

1 червня 2018 року працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради долучилися до проведення свята, яке організувала Старосинявська селищна рада, відділ культури, національностей та релігій, відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради.

У приміщені районного Будинку культури відбувся святковий концерт, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей за участі юних талантів, підготовлених викладачами Старосинявської музичної школи. Фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ Людмила Поліщук вручила дітям символічні подарунки за найкращі малюнки на асфальті.

Всі діти, які приймали участь у святковому заході, відвідали музей старожитностей Свято - Покровського храму смт. Стара Синява. Благочинний Старосинявського району, митрофоний протоієрей Олег Макаровський та матушка Марія підготували для всіх діток солодкі подарунки.

Без уваги не залишилися в цей святковий день діти, які не мали можливості бути присутніми на святі, так як знаходились на лікуванні в дитячому відділені Старосинявської ЦРЛ та діти з обмеженими можливостями, які відвідують Старосинявський реабілітаційний центр «Надія». Привітати їх прийшли працівники центру, отець Олег та матушка Марія. Дітям були вручені подарунки із смачними солодощами.

Старосинявський ЦСССДМ щиро дякує людям, не байдужим до нашого підростаючого покоління, які посприяли у придбанні подарунків та солодощів для дітей, а саме: отець Олег та матушка Марія Макаровські, приватні підприємці Валентин Дроздовський, Юрій Омельчук, Андрій Чемерис, приватний нотаріус Любов Намистюк, лікарі -стоматологи Віктор Луценко, Віктор Гречковський, настоятель церкви с. Адампіль Михайло Самуляк, учасник АТО (м. Хмельницький) Юрій Пшеничний.

Всім бажаємо здоров’я, благополуччя, мирного неба та всіх земних благ.

Фото без опису

 

Старосинявський ЦСССДМ