Фото без описуЩороку 9 травня площа селища переповнена людьми. Майорять тюльпани, розвіваються прапори, учасники заходу дарують квіти ветеранам, вшановують пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні. І цього року на площі було людно. Мітинг-реквієм, присвячений дню пам’яті та примирення і 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочався із формування колони з ветеранів війни, учасників бойових дій на територіях інших держав, учасників антитерористичної операції на Сході України, керівництва, трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадських об’єднань, учнівської молоді, жителів громади.

 

Слова ведучих на хвилину ніби переносять у далеке минуле:

 

«Життя торжествує в новім поколінні,
Та болі минулі – довіку нетлінні.
З граніту волає грізно і люто:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»

Вічний вогонь палає,
Дзвонить у далі століть.
Вічний вогонь закликає:

«Щастя живих бережіть!»
 

Мітинг відкрив голова селищної ради Віталій Здебський:

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, шановні старосинявці!

День 9 травня завжди був і залишається для нас хвилюючою датою. Дозвольте мені від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету  об’єднаної територіальної громади, особисто від себе привітати вас зі святом -  73-ою   річницею  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!

Ми завжди будемо вдячні ветеранам за чисте небо над Україною, за нашу можливість жити та виховувати підростаюче покоління у мирі та любові.

Сьогодні ми зібралися усі висловити слова вдячності вам, привітати зі святом Перемоги!

Кордони України були непорушними 70 років, поки до України  знову не повернулася війна… Але цього разу вона прийшла не із Заходу, а зі Сходу. Уперше за цей період  українці знову зі зброєю стали на захист своєї Батьківщини, її незалежності та цілісності.

Назавжди у світлій пам’яті  наші воїни АТО, які відійшли у вічність – Олександр Романенко,  Вадим Шалатовський, Олексій Герега, Роман Сологуб та Олександ Казміров.

Низько вклоняюся усім мужнім воїнам, котрі віддали  життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття  вогняних  воєнних  років!

Дорогі фронтовики, щиро висловлюю вам  глибоку повагу та вдячність,  бажаю довгих  років  щасливого, мирного життя у повазі та міцному здоров’ї!  Зі святом вас!

Мітинг-реквієм з нагоди 73-ої   річниці  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні оголошую відкритим!

У своїх виступах звернулися до ветеранів зі словами подяки та побажаннями міцного здоров’я, миру та добра та усіх присутніх голова райдержадміністрації Ігор Русий та голова районної ради Василь Франчук, представники громадських організацій: голова районної організації ради ветеранів України – Димніч Василь Юхимович, голова районної організації ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів – Осадчук Олександр Якович, голова громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО» – Бакун Віталій Анатолійович. Старосинявці вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих.

Учні привітали ветеранів весняними квітами. Працівники Старосинявськогго РБК, викладач Старосинявської ДМШ Павло Вікарський творча молодь краю – Наталля Маринчак, Дарина Гінгазова та Вікторія Грозіна подарували музичні вітання усім присутнім.

Ведучі запросили усіх присутніх у кінотеатр «Зоря» на перегляд кінофільму військової тематики.

День 9 травня завжди залишиться пам’ятним у серцях кожного жителя громади, ця дата символізує перемогу, мир на землі і вічну пам'ять тим, хто не повернувся із фронту…

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Прес-служба ОТГ.