Вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

Дата: 09.05.2018 08:36

З року в рік 8 травня жителі мікрорайону Цукрозаводу нашого селища збираються біля пам’ятника загиблим воїнам, щоб вшанувати світлу пам’ять усіх, чиї життя забрала страшна війна.

І цього року сонячна травнева погода  сприяла проведенню мітингу-реквієму,  присвяченому Дню пам’яті та примирення а також  73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Організували мітинг учні та вчителі Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 спільно з працівниками місцевих закладів культури.

З вітальним словом виступили перед учасниками заходу заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, директор Старосинявської ЗОШ І-ІІ  ступенів № 2 Віктор Трончук, ветеран війни Григорій Гавришко. Митинг - реквієм організувала депутат Старосинявської селищної ради , педагог даного навчального закладу Галина Симчишина. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Прес служба ОТГ