Фото без описуШановні жителі Старосинявської громади! У зв’язку з прийняттям рішення про затвердження Положення про порядок видачі довідок громадянам, які зареєстровані або проживають на території Старосинявської селищної ради від 13. 04.2018 р. №11/2018, для отримання довідки про склад сім'ї для оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг необхідний наступний пакет документів:

• письмове звернення за формою, встановленою органом реєстрації;
  • документ, що посвідчує особу, заявника;
  • документ, що підтверджує право власності заявника на відповідне житло;
  • документ, що підтверджує право на проживання в житлі (ордер, договір найму, рішення уповноваженого органу про визнання особи наймачем);
  • будинкова книга (за наявності);
  • документи, що посвідчують родинний зв’язок (свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, повний витяг з реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису, рішення суду, що набрало законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин) (у разі необхідності).
  • при виникненні необхідності - інші документи.

Для отримання консультації чи довідки необхідно звертатися за адресою вул. Грушевського, буд. 61 смт Стара Синява в ЦНАП.

Начальник відділу реєстрації місця проживання

фізичних осіб виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради Г. В. Окоманчук