ПЛАТФОРМА «ЗАКОНОДАВСТВО ДЛЯ ОТГ»

Дата: 20.04.2018 16:15

Асоціацією об’єднаних територіальних громад організовано онлайн-засідання через сервіс Skype тематичної платформи «Законодавство для об’єднаних територіальних громад», участь у якому взяли: представники із вісьми ОТГ з різних куточків України, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба.

На порядок денний онлайн – засідання виносилися питання:

1. Проблеми вдосконалення законодавства - (список пріоритетних законопроектів, запропонований урядовим посланником п. Мільбрадтом, та інші найбільш актуальні законопроекти);
  2. Проблеми впровадження чинного законодавства;
  3. Опитування щодо процесу передачі сільськогосподарських земель: аналіз результатів та наступні дії.

Засідання провів Ігор Абрам'юк, директор з питань розвитку Асоціації об'єднаних територіальних громад. Учасники онлайн-засідання детально обговорили спірні моменти запропонованих законопроектів, фінансування різних програм, виділення коштів із бюджетів ОТГ на до фінансування галузей охорони здоров’я, освіти, ветмедицини, пільгових проїздів, надходження різних видів субвенцій та інші питання, що виникали під час спілкування.

Прес-служба ОТГ.