БТІ НАДАВАТИМЕ ПОСЛУГИ У ЦНАП КОЖНОЇ ПЯТНИЦІ

Дата: 20.04.2018 15:54

Центром надання адміністративних послуг продовжується робота з покращення якості надання послуг, збільшення адміністративних послуг для населення нашої громади, які надаватимуться в Центрі.

Зокрема, сьогодні в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради між Старосинявської селищною радою та Хмельницьким бюро технічної інвентаризації підписано меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг. Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник відділу надання адміністративних послуг виконкому селищної ради Наталія Куцоконь зустрілися із заступником начальника Хмельницького бюро технічної інвентаризації Олесею Андріївою, обговорили напрямок роботи та надання послуг БТІ. Відповідно до Меморандуму працівники Хмельницького БТІ щоп’ятниці з 9.00 до 16.00 надаватимуть послуги в ЦНАП. Послуги в даній сфері користуються попитом серед громадян. Прийом кваліфікованими спеціалістами, оплата послуги безпосередньо в приміщенні, отримання відповідних документів, як результату надання адміністративних послуг — це комфортні умови, що створються для жителів громади.

Звертайтесь до ЦНАП Старосинявської селищної ради, якщо вам необхідно:

• виготовлення технічного паспорта на нерухоме майно, об’єкти благоустрою по Україні;
  • виготовлення звіту (висновку) про експертну оцінку нерухомого майна та земельних ділянок;
  • виготовлення довідки про відсутність забудови на земельній ділянці;
  • інші послуги.

Прес-служба ОТГ.