ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНКОМІСІЇ

Дата: 20.04.2018 15:20

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 7  членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомили присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, які розглядали в присутності правопорушників. Комісія розглянула 6 протоколів про адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, штрафування за торгівлю без дотримання правил торгівлі, здійснення продажу продуктів без фартушка, порушення режиму тиші в багатоквартирному будинку, неналежного утримання домашніх тварин (собак), складені Старосинявським відділенням поліції Староконстянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 4 постанови про правопорушення  на загальну суму   136  грн. та винесено два попередження.

Прес-служба ОТГ.