ПРОХОДИЛА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 18.04.2018 18:16

Відбулися зональні змагання Спартакіади школярів Хмельницької області з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодші. Змагання проходили в спортивному залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім. Олександра Романенка, в яких брали участь команди волейболістів Меджибізької ОТГ, Летичівської ОТГ, Деражнянського району та Старосинявської селищної ради.

Із вітальним словом до учасників зональних змагань звернувся головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту,культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Петро Скригунець, який побажав спортсменам наполегливості і наснаги, удачі і підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог, а також тренерам талановитих - наполегливих учнів та всіляких гараздів.

В запеклій спортивній боротьбі команди посіли наступні місця:

• І місце – команда Старосинявського НВК«ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім. О.Романенка;
  • ІІ місце – команда Летичівської ОТГ;
  • ІІІ місце – команда Деражнянського району;
  • ІV місце – Меджибізької ОТГ.

26-27 квітня 2018 року команда Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст., гімназія» ім. О.Романенка буде брати участь у фінальних змаганнях з волейболу у м. Хмельницькому.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконкому селищної ради.