Мешканці сіл Пишки, Ожарівка обговорили важливі питання життєдіяльності сіл із головою громади Віталієм Едуардовичем Здебським під час зустрічі, в якій взяли участь: перший заступник селищного голови А.Карпушин, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, начальник відділу земельних відносин апарату селищної ради Наталія Дзюба, представник ТОВ «Хмільницьке» Олександр Борбич, в.о. старости сіл Григорій Стадник.

Селищний голова Віталій Здебський проаналізував стан справ громади за 2017 рік, розповів про намічені плани щодо покращення інфраструктури населених пунктів. Детально зупинився на надходженнях до селищного бюджету тих підприємств, які працюють у селах Ожарівка, Пишки : до селищного бюджету надходять податки: податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати від бюджетних установ, ТОВ «Хмільницьке»; податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді інших ніж заробітної плати (паї) – ТОВ «Ресілієнт», ФГ Кравчука, ТОВ «Хмільницьке»; орендна плата з юридичних та фізичних осіб, земельний податок, єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, акцизний податок - у 2017 р. таких податків надійшло півтора млн. грн. Для забезпечення діяльності бюджетних установ у цих селах: Пишецького НВК «Загальноосвітя школа І ступеня», бібліотека с.Пишки, клуб с.Пишки та клуб с.Ожарівка, ФП с.Пишки витрачено у 2017 р. 835 тис. грн.

Завдяки співпраці селищної ради із ВПАФ «Надія Пишки» ТОВ «Хмільницьке» у селі Пишки проведено освітлення.

Керівник ТОВ «Хмільницьке» Олександр Борбич розповів жителям сіл про співпрацю та виконання соціальних угод; процес обробітку паїв, оформлення землі, яку обробляє ТОВ «Хмільницьке».

Заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба зупинилася на процесі безоплатної приватизації присадибних ділянок та належному їх оформленні.

Вирішили: обговоривши важливі питання життєдіяльності сіл жителями запропоновано зупинитися на вирішенні питання побудови водогону, оскільки водопостачання залишається питання номер один.

Прес-служба ОТГ.