ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ! Минуло 40 днів, як у вічність відійшов наш земляк, воїн АТО КАЗМІРОВ ОЛЕКСАНДР.

Дата: 16.04.2018 13:42

1 березня 2018 року відбулося поховання військовослужбовця Збройних Сил України, уродженця Старої Синяви Казмірова Олександра Вікторовича, який загинув в результаті важкого поранення, виконуючи військовий обов’язок під час бойових дій на Сході України.

Олександр народився 21 листопада 1996 року у селищі Стара Синява. З 2003 по 2009 роки навчався у Щербанівській школі І-ІІ ступенів, а з 2009 по 2012 роки –у Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №1.уПотім вступив до Жмеринського ВПУ за спеціальністю “Залізничний транспорт”.

17 серпня 2016 року підписав контракт із ЗСУ. Служив у 24-й окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила, яка базується у Яворові на Львівщині.  Був стрільцем-помічником гранатометника 1-го відділення 1-го взводу 6-ї роти 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

17 лютого 2018 року отримав важкі поранення. Вісім днів перебував у комі в реанімації Харківського госпіталю, проте до тями так і не прийшов. Помер – в ніч із 25 на 26 лютого 2018 р.

КАЗМІРОВА Олександра Вікторовича поховано у селі Шарівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Світла пам'ять воїну АТО!

Світла пам'ять воїну АТО! Він назавжди залишиться у серцях рідних та близьких, у пам’яті старосинявців…