Шановні мешканці громади, керівники установ та комунальних організацій !

Звертаюся до вас із проханням активно взяти участь в проведенні щорічного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради. Провести заходи з упорядкування та прибирання прилеглих територій, присадибних ділянок, розчистці дерев. Незважаючи на непростий теперішній час, коли ми змушені переживати період реформ та політичної нестабільності, життя все ж таки продовжується, і нам з вами жити в однім домі, котрий називаємо Старосинявською громадою. Тож давайте разом наведемо лад та благоустрій на своїх територіях, готуючись до світлого і радісного свята – Великодня.

Підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, громадяни, що мають  будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, будівельного матеріалу, побілка дерев, прибирання гілля та ін.), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території містечка, утримувати в чистоті і порядку багатоквартирні житлові будинки й інші об’єкти соціального призначення, за що несуть відповідальність відповідно до законодавства, Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». На території селища, у центрах сіл не допускається складування побутового і будівельного сміття, побутових відходів, тари, складування дров, опалого листя в невстановлених для цього місцях, у разі порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів передбачається відповідальність – накладення штрафів на громадян від 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 340 грн. мінімального штрафу згідно ст.152 цього Кодексу.

Старосинявська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ, громадських організацій, громадян з проханням долучитись до місячника благоустрою та навести лад на  своїх територіях, посадити дерева та квіти.

Щоби змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків.

Прошу вас взяти активну участь в проведенні щорічного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради, об єднати спільні зусилля, щоб навести порядок і прибрати довкілля.

   

  Селищний голова   Віталій Здебський