ПЕРША ЕКСКУРСІЯ ДО ЦНАП

Дата: 02.04.2018 17:31

Найменшими відвідувачами центру надання адміністративних послуг громади стали 22 вихованці Старосинявського дитячого навчального закладу старшої групи №2 , які із вихователькою Галиною Михайлівною Димихіною побували на екскурсії та ознайомилися із умовами роботи ЦНАП.

Керівник ЦНАП Наталія Іванівна Куцоконь розповіла в доступній формі найменшим відвідувачам відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради про роботу центру, працівники ЦНАП вручили дітям кульки з відповідною емблемою, долучилися до розповіді про центр.

Що таке ЦНАП? Це спеціально обладнане місце (приміщення), де мешканці громади можуть отримати максимально-необхідний перелік адміністративних послуг у комфортних умовах.

Які послуги надає ЦНАП? Питання: паспортних послуг, земельних відносин, містобудування та архітектури, послуги Держгеокадастру видачі документів дозвільного характеру. Послуги реєстрації: громадських формувань; місця проживання; бізнесу; нерухомості.

Якими є переваги ЦНАП?

• Формат «єдиного офісу» - можливість вирішити одразу декілька питань, надання супровідних послуг(банківське відділення, телефонні послуги, доступ до мережі Інтернет;
  • Економія часу – електронна система черг, гнучкий графік роботи, відсутність перерв протягом робочого дня;
  • Зручність та комфорт – належно обладнане приміщення в тому числі, пристосоване для потреб людей з обмеженими можливостями.

Тепер частина приміщення РБК, яка потребувала ремонту і частково пустувала, нині має презентабельний вигляд та багатолюддя, кожного дня сюди приходять громадяни різних вікових категорій, щоби отримати відповідні послуги, ознайомитися з умовами роботи центру.

Прес-служба ЦНАП.