РОЗГЛЯНУЛИ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ПРОТОКОЛІВ ПРО НЕПРАВДИВІ ВИКЛИКИ СПЕЦСЛУЖБ

Дата: 30.03.2018 14:42

У малому залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 8  членів комісії із 11.

Секретар комісії Галина Паращина ознайомили присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників, які розглядали в присутності правопорушників. Комісія розглянула 13 протоколів про адмінправопорушення, що в основному стосувалися неправдивого виклику спецслужб, штрафування за торгівлю без дотримання правил торгівлі, здійснення продажу продуктів без фартушка.

Один протокол розглянуто про порушення правил поведінки в громадських місцях – куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, складений Хмельницьким відділом поліції НП ГУНП в Хмельницькій області.

Члени адмінкомісії розглянули  характеристики правопорушників,  внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено 12 постанов про правопорушення  на загальну суму   544  грн.

Прес-служба ОТГ