ТЕРЦЕНТР ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 11.09.2017 15:32

У комунальній  бюджетній  установі  Старосинявської селищної ради «Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг»   проходили  збори по підготовці Старосинявського територіального центру до опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2017-2018рр.., які провів директор установи Петро Васильович Чорний.

На зборах обговорено питання:

1. Підготовка до опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2017-2018рр., про що розповів  директор Терцентру Петро Чорний.
  2. Перша медична допомога при гіпертонічному захворюванні. Доповідач: лікар сімейної медицини Кицун В.М.
  3. Перша медична допомога  при  інфекційних захворюваннях. Доповідач: завідувач інфекційним відділенням  ЦРЛ Грінкевич О.І.
  4. Техніка безпеки при виникненні пожеж. Доповідач: начальник частини Старосинявського РС ГУДСПС у Хмельницькій області Матіяш В.В.
  5. Доведення наказу Міністерства Соціальної Політики України «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома». Доповідач: заступник директора Демко Л.І.
  6. Виконавча дисципліна у колективі. Доповідач:  Чорний П.В.

Під час проведення зборів було  детально  обговорено дані питання,  зосереджено увагу на  першій медичній допомозі при виникненні захворювань та  техніці безпеки  при виникненні  пожеж.

Прес-служба Терцентру.