Фото без опису У залі адмінбудинку  селищний голова  Віталій Едуардович Здебський провів  робочу нараду  із керівниками структурних підрозділів та апарату  селищної ради, на якій обговорено  проблемні питання, що виникають під час роботи та виконання професійних обов’язків у час становлення громади.  Участь в нараді взяли 32 керівники.

У порядку денному  розглянули  питання:

1.  Підбиття  підсумків виконання  поставлених  завдань   та планування  роботи   на  робочий  тиждень.

Виступив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради  Олександр Пузирук, наголосив, що на  поточні  ремонти шкіл кошти перераховані  і  повністю використані. В Старосинявському НВК  ремонт з 13.07.2016 року.

Голова громади В.Здебський  зупинився детальніше на питаннях благоустрою сіл та селища.

Федорчук  І.Ю. – директора КП «Старосинявський  комунгосп» повідомив, що  проводиться  благоустрій в  смт. Стара Синява (вул. Черняхівського,  кущі  підстрижено,  біля  пам’ятника Чорнобильцям  газони  обкошені)

Здебський В.Е. – за кошти благодійного  фонду  «Відродження»  закуплено в кожну  колишню  сільську  раду  бензопили  марки «Husgvarna» при  передачі  майна  в селищну  раду  здано   лише  -  4. Тому голова доручив  Мельнику В.І.- головному  спеціалісту відділу  комунального майна, архітектури, житлово - комунального господарства та  інфраструктури – вивчити   дане  питання  та передати пилки  на  баланс КП «Старосинявський  комунгосп».Фото без опису

Пузирук О.М. -  просив  об’їзд    по  благоустрою  усіх  установ  перенести  на  18.07.16.

Голова громади Здебський В.Е.  інформував, що    на  території  селищної  ради  працює  4  інвестори  згідно   договорів  соціального  партнерства :

- 1,5 км. дороги висипана в с. Харківці;

- в селі  Липки проводиться  ремонт  будинку  культури,  далі  будуть проводити ремонт ФП;

- ТОВ «Хмільницьке»   в села  Мшанець, Ожарівка, Пишки  повністю  закуплено обладнання  для  вуличного  освітлення.  Селищна  рада  проведе оплату  за  монтаж.

Шляхи  намічені, будемо  рухатися  вперед, працюємо згуртовано, командою, - сказав селищний голова.  Всім  бажаю  гарного робочого  тижня.

Прес-служба ОТГ.