СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 листопада 2017 року                                             смт Стара Синява                                                № 76 /2017-р

Про скликання 25 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю подачі документів до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства для отримання фінансування робіт з державного бюджету:

1. Скликати двадцять п’яту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 16 листопада 2017 року о 11 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним:

1. Про затвердження проектно – кошторисної документації будівництва та реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році.
  2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Русого І.П.; голову Старосинявської районної ради Франчука В.В.; керівників установ та організацій: т.в.о. редактора районної газети «Колос» Білоус Н.Б., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний водоканал №1» Коломійця М.Д., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Матіяша В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області Радомського М.В., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                        В.Е. Здебський