В РАМКАХ ШВЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

Дата: 21.06.2016 15:12

16 червня під головуванням Старосинявського селищного  голови Віталія Здебського  відбулась робоча нарада за участю експертів швецько – українського проекту «Підтримка децентралізації  в Україні»  Айдера Сеітосманова та Войтека Мархілевського. Також в нараді взяли участь перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Лакуста, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Олександр Пузирук, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Тетяна Галуза.

На нараді було проаналізовано ситуацію з мережею загальноосвітніх закладів в ОТГ та   обговорено питання про участь Старосинявської селищної ради в міжнародних проектах розвитку.

ПРЕС-служба ОТГ.