Фото без опису17 лютого - День спонтанного прояву доброти - це міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народами. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих.

Залишатися добрим - це не слабкість, це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі і потрібні якості характеру.

На жаль, не всі з наших людей здатні на безкорисливу допомогу іншому. Комусь заважає втома, хтось через справи не помічає того, що відбувається навколо, а інший просто байдуже проходить повз людини, яка потребує допомоги.

У День спонтанної доброти ініціатори цього світлого свята просять всіх озирнутися навколо і почати помічати інших людей, які потребують нашої допомоги, підтримки, добрих слів і приємних вчинків.

Нехай наші серця в цей день відкриються назустріч Світлу і Доброті, і протримаються в такому стані до наступного 17 лютого!

Кажуть, що людина щаслива, коли не тільки отримує, але і віддає. Це дійсно так, кожному з нас потрібно відчувати себе корисним і потрібним суспільству, друзям, родині, а не тільки собі! Так чому б не почати творити добро саме в День спонтанного прояву доброти?

Робіть добрі справи і вчинки, звертайте увагу на людей, які потребують вашої допомоги і підтримки, а також не проходьте повз нужденного чи бідної людини. 

Прес-служба ОТГ.