СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 березня 2017 року                         смт  Стара Синява                     № 16 /2017-р

Про скликання  16 –ї  позачергової  сесії   Старосинявської  селищної  ради VII скликання»

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  шістнадцяту позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     14 березня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8   з  таким  порядком  денним :

1. Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Старосинявської селищної ради.

2. Про встановлення плати за землю на території Старосинявської селищної ради.

3. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старосинявської селищної ради.

4. Про встановлення транспортного податку на території Старосинявської селищної ради.

5. Про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою,  озеленення та поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки.

6. Про внесення  змін  до  селищного  бюджету  на 2017  рік.

7. Про затвердження граничної  чисельності працівників територіального  центу соціального обслуговування ( надання соціальних послуг).

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.;  начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., заступника  начальника Красилівської ОДПІ – начальника  Старосинявського відділення  Вікарську Н.М., виконуючих обов’язки старост;   представників громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський