«У здоровому тілі – здоровий дух!»

Дата: 16.03.2018 14:00

Здоровий - означає веселий, бадьорий та життєрадісний. А от найкращі друзі хворої дитини – лінь, сум та втома. Щоб завжди бути у гарній формі, потрібно турбуватися про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря – вірні помічники на шляху до міцного здоров’я.

15 березня фахівцем із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради проведено виховну годину на тему: «У здоровому тілі – здоровий дух!» серед учнів старших класів Старосинявського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гімназії імені О. Романенка». Метою заходу є було спонукання дітей до активного способу життя, формування відповідального ставлення до свого здоров’я, пропаганда здорового способу життя та сприяння попередженню шкідливих звичок.

Учасники заходу активно брали участь у обговоренні даної теми, а також учням роздано листівки та буклети.

Старосинявський ЦСССДМ.