Старосинявська селищна рада в особі голови громади Здебського Віталія Едуардовича, депутатського корпусу селищної ради та виконавчого комітету  при селищній раді, мешканців громади  висловлює щиру Подяку за  надану допомогу в  змістовному проведенні Дня селища Старої Синяви

НАРОДНОМУ  ДЕПУТАТОВІ  УКРАЇНИ

БОНДАРЮ  ВІКТОРУ  ВАСИЛЬОВИЧУ

Завдяки Віктору Бондарю старосинявці з родинами та дітьми  мали  змогу  провести гарний святковий день – 14 жовтня 2016 року. Було представлено святковий концерт,  культурно-розважальні та патріотичні  заходи, солодкі сувеніри та українська кухня для гостей.

Селищна рада дякує за оперативність, професійність та  креативність  в підготовці  масштабного заходу до Дня селища  колективам  організацій:

• Помічнику-консультанту  народного депутата України Бондаря В.В.  – Іваневичу Віталію Станіславовичу
  • КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Федорчук І.Ю.)
  • КП «Старосинявська ЦРЛ»  (керівник  Макогонський  В.М.)
  • Старосинявський РЕМ  (керівник Черниш О.В.)
  • Старосинявський Будинок творчості школяра  (керівник  Стасюк Н.П.)
  • Відділу освіти, молоді, спорту     (керівник Пузирук О.М.)
  • Старосинявський РС ДСНСУ (керівник Матіяш В.В.)
  • Старосинявське відділення поліції Летичівського відділу ГУНП  (керівник Шкінддюк В.І.)
  • КП " Районний Будинок культури" (керівник Лотишко А.В.)
  • Відділу культури, національностей, релігій та туризму (керівник Німець Б.П.)
  • Центральній  районній бібліотеці для дорослих (керівник Іванець О.М.)
  • Старосинявській ДЮСШ  (керівник Пікульська Л.М.)
  • Старосинявській ДМШ (керівник Кучер С.М.)
  • Пасічнянській ДМШ (керівник Німець П.А.)
  • Старосинявській  районній  організації  «Відродження» (керівник Антонишин В.В.)
  • Старосинявській районній спілці учасників бойових дій АТО (керівник Бакун В.)
  • Старосинявському районному військовому комісаріату (керівник Паламарчук С.Л.)