Хмельницька область, Хмельницький район

Шановні жителі Старосинявської громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Воскресіння Христового!

Дата: 29.04.2016 11:46

У цей світлий і радісний весняний день прийміть щиросердечні вітання – добра, миру та злагоди у ваших домівках.  Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри - над безнадією. Великодні дні  спонукають нас по-новому подивитися на світ, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими, терплячішими один до одного.

Від імені депутатського корпусу селищної ради та особисто від себе сердечно  вітаю Вас зі світлим днем  Христового Воскресіння, бажаю душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа сповниться відчуттям  щастя,  радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова  Старосинявської селищної ради   ВІТАЛІЙ   ЗДЕБСЬКИЙ