Фото без описуПротягом двох днів  у селищній раді засідали постійні депутатські комісії, які погодили перелік питань на восьму чергову сесію селищної ради.

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням Гурина Ю.В. та постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, яку провів голова комісії   Лакуста Андрій Михайлович,  винесла рекомендації включити до порядку денного питання про внесення зхмін до селищного бюджету на 2016 рік та у питанні «Про створення комісії  по вирішенню земельних  спорів на  території Старосинявської  селищної ради.»,  внесли пропозицію    стосовно  персонального  складу  даної комісії  дотримуватися    положення про  комісію  по вирішенню земельних  спорів на  території Старосинявської  селищної ради та  друга  пропозиція стосовно персонального складу:

Карпушин А.А. – голова комісії
Члени комісії : Шамрай В.М.
                           Шевчук І.С.
                          Лакуста А.М.
                         Юрист держгеокадастру
                        Представник  поліції.

ВИРІШИЛИ : запроонувати затвердити персональний  склад  комісії   згідно  положення про  комісію  по вирішенню земельних спорів на  території Старосинявської  селищної ради та включити спеціаліста  по  благоустрою , спеціаліста з держгеокадастру.

Постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури  і спорту -   голова комісії:   Симчишина Галина Григорівна  та постійна комісія з питань регламенту,  прав  людини, законності, депутатської діяльності і етики - голова комісії:  Кондратюк Володимир Олександрович  підтримали пропозиції інших комісій та внесли пропозиції  внести зміни в порядок надання допомог та  делегувати повноваження голові самостійно приймати рішення щодо внесення змін до структури в межах затвердженої чисельності.

Також комісії запропонували заслухати на сесії інформацію про використані кошти селищного бюджету та кошти інвесторів, які витрачено на ремонт.

Прес-служба ОТГ.