ОГОЛОШЕННЯ

Аерозолі: можна продавати чи ні?

Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області інформує, що 21.02.2023 постановою Кабінету Міністрів України № 154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів», який набирає чинності 25 листопада поточного року.

ОГОЛОШЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ від 14 березня 2023 року про публічну пропозицію (оферту) КП «Старосинявський ЦВ №1» Старосинявської селищної ради про укладення ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690» КП «Старосинявський ЦВ №1» Старосинявської селищної ради публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення:

ВАЖЛИВО

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. с.Пилява, с.Олександрівка, буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» на посівах озимого ріпаку в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Вишневе, с.Пилява.

Державна програма єРобота – успішний старт для розвитку власної справи.

В Україні почав працювати офіційний сайт проєкту єРобота, де кожен охочий може отримати повну інформацію про умови надання грантів для старту або розвитку власної справи. Сайт працює на базі порталу “Дія” та доступний за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

ОГОЛОШЕННЯ

Хто має право на грошову допомогу?

Повідомляємо жителям громади про старт  Проєкту з метою підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (грошова допомога), як важливий напрямок діяльності держави в питанні забезпечення прав і можливостей ветеранів в рамках співпраці Мінветеранів, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариства Червоного Хреста України та компанією “Редроуз Сі Пі Ес Лімітед”.

ОГОЛОШЕННЯ

Громадське обговорення щодо перейменування вулиць

Старосинявська селищна рада, за результатами роботи Комісії з упорядкування найменувань вулиць селищної ради,  оголошує  про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць Старосинявської територіальної громади (смт Стара Синява):

ОГОЛОШЕННЯ

Продуктові набори для переселенців певних категорій

На сьогодні на території Старосинявської територіальної громади зареєстровано понад 890 внутрішньо-переміщених осіб. Повідомляємо, що продуктові набори видають для наступних категорій осіб з числа внутрішньо-переміщених осіб таким: