Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Вітання селищного голови зі святом Нового року та прийдешніми Різдвяними святами!

Шановні  жителі  Старосинявської громади, від щирого серця вітаю вас зі святом Нового року та прийдешніми Різдвяними святами!

Ці свята – є символами торжества та життєдайної сили, свідченням щирого добра та примноження духовних цінностей, вісниками відродження та оновлення, часом здійснення мрій та сподівань. То ж нехай несуть вони вам, вашим родинам, усій Україні добро, мир, спокій, злагоду, достаток та впевненість у майбутньому. Нехай більше ніколи наші родини не розділяє війна, а добре світло сподівань на краще, запалене в ці новорічно-різдвяні дні, несхитна віра в приємні дива не покидають нас протягом усього прийдешнього року. Хай кожен з нас приходить до себе додому і радіє веселим дитячим посмішкам, які осяюють оселі.

Миру, добробуту і процвітання нашій Великій Україні!

Депутатський корпус  та виконавчий комітет Старосинявської селищної ради робить усе можливе для процвітання й розвитку громади, тож бажаю плідної співпраці усім службам, мудрості та терпіння керівникам,  божого усім благословення, любові, щастя, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З повагою, селищний   голова                                       В.Здебський.