Змагання з легкої атлетики

Дата: 28.04.2016 09:58

У  рамках V Спортивних ігор школярів району 2016 року 19 квітня відбулись районні змагання з легкої атлетики (біг на 100, 200, 400, 600, метання списа, штовхання ядра – дівчата, біг на 100, 200, 400, 1000, метання списа, штовхання ядра – юнаки) на стадіоні ДЮСШ.

Голова громади Віталій Здебський відкрив спортивні змагання і побажав спортсменам  успіхів, перемог та міцного здоров’я.  Начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук привітав спортсменів і побажав спортивних перемог. На змаганнях побувала громадськість краю, активна молодь та депутати селищної роботи.

Найкращий результат серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів показали спортсмени Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» - вчитель Чорний І.І., які посіли І загальнокомандне місце; ІІ загальнокомандне місце посіли спортсмени з Пасічнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» - вчитель Кохан П.В.; ІІІ загальнокомандне місце посіли спортсмени з Дашковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад» - вчитель Знаємський М.М.

Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів найкращий результат показали спортсмени із Цимбалівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад» - вчитель Кравчук М.В., які посіли І загальнокомандне місце; ІІ місце посіли спортсмени з Пилявківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад» - вчитель Мельничук А.В.; ІІІ загальнокомандне місце посіли спортсмени із Старосинявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 вчитель  Трончук В.П.

Організатори змагань та суддівська колегія бажають всім учасникам змагання з легкої атлетики подальших злетів та успіхів в спортивних змаганнях, а також гідно представити наш район на обласних змаганнях у м. Кам’янці-Подільському 06-08.05.2016 року.

Ю. Чемерис,

методист з фізичної культури.