НАДАЛИ  ДОПОМОГУ  УЧАСНИКАМ  АТО

НАДАЛИ ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ АТО

7 серпня   відбулось засідання комісії  з  надання  одноразової матеріальної допомоги учасникам  АТО та членам сімей загиблих учасників АТО,  яке провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Лакуста.

У Пилявці встановили паркан біля місцевого кладовища

Завдяки співпраці селищної ради (ОТГ) із  місцевими підприємцями  в с.Пилявка  встановлено новий паркан, який огороджує місцеве кладовище.В.о. старости  сіл Пилявка та Карпівці, депутат селищної ради Котик Віра Юріївна звернулась до голови громади Здебського Віталія Едуардовича, щоби  допомогти  організувати  виконання робіт по встановленню огорожі.

ЦЕНТР  «НАДІЯ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ У ГРОМАДІ

ЦЕНТР «НАДІЯ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ У ГРОМАДІ

Комунальна бюджетна установа Старосинявської селищної ради «Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» створений  відповідно до рішення 3-ої сесії Старосинявської селищної ради VІІ-скликання від 29 грудня 2016 року №55. Рішенням 6-ої сесії Старосинявської селищної ради VІІ-скликання від 17 травня 2016 року №30 затверджено положення комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія».

НА ЗАСІДАННІ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ПРИДБАННЯ ПРИЧЕПІВ

Голова громади Віталій Едуардович Здебський  на робочій нараді  зосередив увагу  керівників комунальних підприємств  на проведенні  ряду заходів із благоустрою населених пунктів громади та селища, вказавши  на процесі освоєння державної субвенції та поетапному процесу закупівлі необхідної техніки.

Децентралізація – це руйнація радянської системи, коли всі рішення приймав Київ, – міністр

Децентраліззація може принести користь для українських родин, однак не всі представники влади її підтримують. Про це в ефірі 24 Каналу розповів віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

ПЕРШОВЕРЕСНЕВИЙ ДЗВІНОК ПОКЛИКАВ ДО ШКОЛИ

Перший день осені завжди особливий – попереду важливий період – час навчання. У кожній школі громади  відбулися урочисті шкільні лінійки з нагоди Дня знань -  1-го вересня.

ЗІБРАЛИСЬ УЧАСНИКИ АТО

У читальному залі Старосинявської центральної районної бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» учасників АТО. В засіданні взяли участь заступник голови Старосинявської  селищної ради Лакуста С.В., заступник голови Старосинявської райдержадміністрації Ліщишина О.В., представники структурних підрозділів селищної ради та райдержадміністрації, учасники бойових дій АТО.