З метою забезпечення безпеки суспільства ФОТО

З метою забезпечення безпеки суспільства

У селищній раді проходила робоча нарада з питань організації  роботи інформаційно-комунікативних заходів із  працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У громаді триває проєкт «Курс на Незалежність» ФОТО

У громаді триває проєкт «Курс на Незалежність»

Сучасний конкурсний проєкт грантів «Курс на Незалежність» триває, організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та Агропромислового холдингу «Астарта-Київ», спрямований на підтримку та розвиток бізнесу.

Вітання секретаря ради з Днем вишиванки ВІТАННЯ

Вітання секретаря ради з Днем вишиванки

Дорогі  старосинявці! Сьогодні  Всесвітній День Вишиванки! Щиро вітаю вас зі святом! Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

Навели благоустрій на території населених пунктів ФОТО

Навели благоустрій на території населених пунктів

У Бабинському старостинському окрузі завершили благоустрій населених пунктів. Спільними зусиллями місцевих мешканців та старости Бабинського старостинського округу Галини Холодняк організовано прибирання територій громадських місць та сільських кладовищ. Жителі сіл згуртувалися для роботи: надали техніку для робіт на кладовищі с.Дубова - Гарник Андрій Вікторович та небайдужі жителі села.

Триває ямковий ремонт доріг комунальної власності ФОТО

Триває ямковий ремонт доріг комунальної власності

Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки, яку підтримали депутати селищної ради на сесії ради, на сьогодні 15.05.2024 року тривають  роботи з грейдерування вулиць та  доріг комунальної власності селищної ради.

Підтримуємо наших захисників НОВИНИ

Підтримуємо наших захисників

Старосинявська селищна рада підтримує військових-земляків, використовуючи різні способи надання допомоги та залучаючи якомога більше позабюджетних ресурсів, гуртуючи громадськість.

Відбулося громадське обговорення щодо будівництва багатоповерхових будинків ФОТО

Відбулося громадське обговорення щодо будівництва багатоповерхових будинків

У  Старосинявській селищній раді відбулося громадське обговорення щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки, з метою зміни цільового призначення, площею 1,0 га з кадастровим номером 6824455100:01:015:0502 призначенням 03.03 «Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги», яка знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н., смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 15.» на цільове призначення 02.03 «Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку», відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Як вберегтися від шахрайства? ФОТО

Як вберегтися від шахрайства?

У селищній раді відбулася зустріч громадськості із працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з приводу обговорення сьогоднішньої ситуації щодо запобігання шахрайству.