Фото без описуЯмковий ремонт доріг місцевого значення - питання на часі. Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки виконуються роботи щодо утримання та розвитку автомобільних  доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.

Секретарем ради Олександром Пузируком затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту та експлуатаційного утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства, шляхом виконання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття, а саме:

• ремонт та експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства, шляхом виконання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття по вул.Лівобережна, смт.Стара Синява, Хмельницького району Хмельницької області в сумі 199, 921 тис. грн. (сто дев’яносто дев’ять  тисяч дев’ятсот двадцять одна грн.).

Наразі відремонтовано ділянку дороги на вулиці Лівобережна 225 кв м.

Олег Ніколаєць,
начальник відділу містобудування, архітектури,