Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости Сьомаківського старостинського округу  Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

На засіданні обговорено питання «Про  організацію роботи  відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території  Старосинявської селищної ради (зокрема, у Сьомаківському старостинському окрузі)».

Організаційний комітет, склад якого затверджено розпорядженням селищного голови №133/2021-р від 12.10.2021р., розробив алгоритм дій згідно Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинському окрузі на території Старосинявської селищної ради, затвердженого рішенням 16-ої чергової сесії восьмого скликання №13-16/2021 від 27.09.2021р.; та згідно рішення 16-ої чергової сесії восьмого скликання №12-16/2021 від 27.09.2021р.  Для реалізації проведення заходів згідно Порядку, вирішено  забезпечити неухильне виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» прийнятого від 14.07.2021р.; оргкомітетом підготовлено форму підписного листа відповідно до Порядку, узагальнено інформації про кількість виборців на території Сьомаківського старостинського округу (населених пунктах) Старосинявської ТГ, що необхідно для подальшої роботи організаційного комітету.

Проведення  консультацій з громадськістю, шляхом опитування  (громадських слухань) даної кандидатури  відбуватиметься у суботу:

• у будинку культури с.Сьомаки 27 квітня 2024 р. о 10.00 годині;
  • біля сільського клубу в с.Буглаї 27 квітня 2024р. о 10.30;
  • у с.Дашківці 27 квітня 2024р. о 10.30;
  • у с.Хутір Дашківський 27 квітня 2024р. об 11.00.

При собі обов’язково мати документи, що посвідчують особу (паспорт, ін.).

Організаційним комітетом відбудеться обхід домогосподарств, щоби кожен міг висловити власну позицію в обговоренні.

Організаційний комітет.