Фото без описуСьогодні перший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 30 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 60 загиблих Героїв.

На виконкомі секретар ради Олександр Пузирук представив нових членів виконавчого комітету згідно рішення сесії селищної ради «Про  внесення змін до рішення сесії «Про утворення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради та затвердження його кількісного і персонального складу» №12-2/2020 від 18.12.2020 р. зі змінами та доповненнями»: Олександра Пузирука, серетаря ради; Олега Ніколайця, начальника відділу містобудування, архітектури, комунального майна, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради; Миколу Баранова, заступника голови Наглядової ради ДП «Украгролізинг»; Людмилу Панчук, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету селищної ради; Ганну Бортнік, в.о. начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету  селищної ради; Галину Паращину, начальника відділу правового забезпечення ради; Наталію Сивопляс, в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради; Наталію Гарник, заступника начальника відділу забезпечення діяльності ради, голови, секретаря та старост  апарату селищної ради; Наталію Куцоконь, керівницю Старосинявського ЦНАП; Сергія Кравчука, керівника ФГ «Новосинявське»; Олександра Голомаха, керівника ФГ «Вікторія»; Сергія Захаренка, директора ТОВ «Елеватор Буд Інвест».

Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення з наступних питань:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2024 рік», про що детально розповіла начальник управління фінансів виконкому селищної ради Інна Гноянко;
  2. Про отримання та передачу благодійної допомоги, інформував головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Петро Скригунець.

На виконкомі розглянули питання порядку денного, що стосувалися захисту законних прав та інтересів дітей, питань про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про що розповів начальник   відділу - Служби у справах дітей виконкому селищної ради  Віктор Данілкович.

Розглянуто питання «Про присвоєння адрес», про що доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунального майна, житлово-комунального господарства та благоустрою  селищної ради Людмила Стегніцька.

Після завершення роботи виконкому, відразу проведено наступний виконком, на якому розглянуто ще одне питання - Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2024 рік», про що  розповіла начальник управління фінансів виконкому селищної ради Інна Гноянко.

На завершення роботи виконкому перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик підбив підсумки роботи виконавчого комітету, подякував усім за оперативну роботу.

За матеріалами виконкомів.