ДОЛЯ ВЕЛА АФГАНСЬКИМИ  ДОРОГАМИ

ДОЛЯ ВЕЛА АФГАНСЬКИМИ ДОРОГАМИ

Сьогодні свій ювілей відзначає Олександр Яковлевич Осадчук, голова громадської організації «Старосинявська районна організація ветеранів  України» та ГО «Старосинявська районна організація ветеранів Афганістану /Воїнів-інтернаціоналістів/». Народився 20 жовтня 1961 року в селі Залісся на Старосинявщині. В 1977 році закінчив місцеву восьмирічну школу.

«Славетна Старосинявщина: погляд крізь віки»

На таку тему у залі Будинку культури  відбулася історико -краєзнавча конференція, присвячена величним датам: 14 жовтня  старосинявці традиційно  відзначають День селища Стара Синява, цього року 478-а  річниця від дня заснування нашого містечка та надання йому Магдебурського права; християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України, також це День українського козацтва  і День створення Української Повстанської Армії.

ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ У ДЕНЬ СВЯТА

У залі Мшанецького Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений знаменним датам. На урочистостях були присутні воїни АТО, військовослужбовці, учнівська молодь та жителі і гості села. В історії Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

Старосинявській громаді - 6 років!

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! Сьогодні у нас гарна дата, яка поєднує величні події: День селища Старої Синяви, який святкуємо 14 жовтня; відзначаємо 478–му річницю з часу заснування містечка, день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України!

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛИЩА СТАРОЇ СИНЯВИ

Шановні жителі Старосинявської громади, дорогі воїни-захисники! 14 жовтня у нас чудові свята - День селища Старої Синяви, 478–ма річниця, день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника України!

Риболовля в незаконний спосіб та наслідки

Старосинявська територіальна громада славиться своїми водоймами та рибальством. Відповідно до ст. 46 Водного кодексу України, водокористування може бути двох видів - загальне та спеціальне.

ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ  РЕМОНТ  ДОРІГ

ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

На умовах договорів соціального партнерства Старосинявської селищної ради із ТОВ «Енселко Агро» компанії КЕРНЕЛ восени 2021 року активно розпочато поточний ремонт ділянок сільських вуличних доріг Частковий поточний ремонт автодоріг вулиць Колгоспна, Ломоносова, Миру села Іванківці, котрі були найбільш розбиті та пошкоджені, наразі завершено на цих ділянках.

У ДЕНЬ СЕЛА ЙОСИПІВКИ

9 жовтня 2021 року – жителі  Йосипівки  святкували день села. У величне релігійне свято Івана Богослова біля сільського будинку культури села Йосипівка відбулися урочисті заходи, присвячені храмовому святі села. Зі словами привітання виступали: секретар Старосинявської селищної ради Світлана Лакуста, староста сіл Іванківці, Йосипівка, Уласово- Русанівка, Теліжинці Іван Луценко, які у своїх промовах щиро вітали жителів села зі святом, побажали міцного здоров’я, миру і добробуту в кожній родині.

96 РОКІВ ВИПОВНИЛОСЯ ВЕТЕРАНУ

Кіт Іван Трохимович із села Заставці відсвяткував своє 96-тиліття.  Його життєва доля стелилася нелегко.  Народився в селі Заставці Старосинявського району  8 жовтня 1925 року. Тут пройшло його важке сільське дитинство, тут навчався і працював. Юні роки забрала віна…  У жовтні  відзначається День визволення України від фашистських загарбників, цей день в календарі  вписується в історію.