Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 14 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 80-а доба війни в Україні. Дякуємо нашим захисникам за оборону мирних земель держави, за стійкість та захист рідної землі. Робота в тилу не менш вагома. Безперебійно працюємо: робимо все для фронту, все для Перемоги.

СЬОГОДНІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «НЕЗЛАМНІ»

Сьогодні на площі біля Будинку культури Старосинявської селищної ради відбувся благодійний концерт «Незламні» на підтримку Збройних Сил України. Творчі виставки Будинку творчості школярів, різноманіття домашньої випічки від працівників Старосинявського дитячого садка «Зернятко», портрети відомих діячів від художника Валерія Солтуза, розіграш лотереї від працівників Старосинявської бібліотеки для дорослих, квітучі рослини та вироби ручної роботи працівників Будинку творчості школярів було представлено на виставці.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий  прийом громадян. На прийомі побувало п’ятеро  жителів громади, котрі в основному зверталися з проханням надання допомоги у вирішенні особистих питань.

Закордонні паспорти та ID-картки: що змінилось і де оформляються?

З метою збереження персональних даних громадян України 24.02.2022 року ДМС України було прийнято рішення про відключення усіх інформаційних систем Державної міграційної служби України та водночас повністю призупинено роботу усіх територіальних органів та підрозділів ДМС.

Як отримати прихисток в Європі: тимчасовий захист vs статус біженця

Виїхавши за кордон українці стикаються з низкою питань, що потребують вирішення, зокрема легалізацією перебування і оформлення статусу біженця (міжнародного захисту). Слід зауважити, що окрім відомого усім статусу біженця актуальним є ще один інструмент – «тимчасовий захист».

Перейменували вулицю: що робити громадянам та підприємцям?

Після перейменувань назви вулиць, провулків, проїздів у багатьох жителів громади цей факт викликав занепокоєння: у скільки їм обійдеться зміни назв вулиць та, зрештою, що їм робити в цій ситуації? Комісія з упорядкування найменувань вулиць селищної ради підібрала добірку запитань та відповідей, що найбільше хвилюють жителів громади.

САДИМО НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ «САДИ ПЕРЕМОГИ»

Селищний голова Віталій Здебський спільно із заступниками та старостами населених пунктів громади обговорили підтримку та реалізацію на території Старосинявської територіальної громади Всеукраїнського проєкту «Сади Перемоги».

Завершується місячник благоустрою

За час місячника благоустрою - акції "За чисте довкілля" на території Старосинявської селищної ради проведено упорядкування прилеглих до адмінприміщень територій, вулиці та пам’ятні місця, парки і сквери, оновлено квітники, розчищено кладовища. Активну участь в акції взяли: працівники селищної ради, галузі освіти, культури, члени виконкому, старости, діловоди спільно із жителями населених пунктів.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 16.00 10 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. В історію відійшла 75-а доба війни в Україні, триває 76-а доба від повномасштабного вторгнення агресора на житницю Європи – Україну.