Фото без описуЗа час місячника благоустрою - акції "За чисте довкілля" на території Старосинявської селищної ради проведено упорядкування прилеглих до адмінприміщень територій, вулиці та пам’ятні місця, парки і сквери, оновлено квітники, розчищено кладовища. Активну участь в акції взяли: працівники селищної ради, галузі освіти, культури, члени виконкому, старости, діловоди спільно із жителями населених пунктів.

Працівники селищної ради провели весняну прополку квітників в центрі селища, посіяли квіти та упорядкували пам’ятні місця.

«У селах Адампіль, Липки, Перекора прибрано три кладовища зусиллями місцевих жителів та за сприяння отця Михаїла настоятеля храму Святого Іллі УПЦ в с. Адампіль. Окрема подяка Козяр Тетяні, Плотиці Валентині, Кубі Петру, Жеребцові Олені, Маркові Наталії, Тукало Сергію, Шафінській Людмилі. За сприяння ТОВ "Елеваторбудінвест" ліквідовано два несанкціонованих сміттєзвалища. Кожне підприємство долучилось до акції. Навели лад на своїй прилеглій території. До Дня пам'яті та примирення прибрано чотири пам'ятники на території сіл старостинського округу,»- староста Віктор Сосняк.

«У с.Харківці протягом місячника санітарної очистки та благоустрою населеного пункту організовано роботу з упорядкування сільського кладовища, вивезено сміття, побілено паркан, очищено території від багаторічних чагарників. Спільними зусиллями жителів села ліквідовано несанкціоновані та неконтрольовані звалища відходів у межах смуг вулиць та доріг, берегів ставка, річки, автобусної зупинки та шкільного стадіону, проведено санітарну очистку територій загального користування населеного пункту, прибудинкових територій, зелених зон, впорядковано територію біля криниць громадського користування, парку і пам’ятних місць села,» - діловод селищної ради Наталія Гес.

В усіх селах громади проведено акцію «За чисте довкілля». Наразі комунальне підприємство готується до обкошування територій, яке вже частково розпочали з обкошування трав біля тротуарів селища.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури,

цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи