ФОТО

На Хмельниччині тривають теоретичні та практичні заняття у підготовці громадян до національного спротиву

Нагадаємо, за Законом України “Про основи національного спротиву” передбачено проведення відповідної підготовки громадян. Це проведення державними органами та органами місцевого самоврядування спільно з військовими підрозділами різнопланових заходів, метою яких є набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.

ФОТО

Сьогодні українська громадськість відзначає дві дати

Сьогодні в центрі Старої Синяви працівники організацій та установ, що діють в селищі, представники органу місцевого самоврядування, 10-го відділу Хмельницького РТЦК та СП, рятувальники поклали живі квіти до пам'ятних місць та меморіальних дощок пам'яті загиблим Героям російсько-української війни з нагоди дня української державності та дня хрещення Київської України -Руси. Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

ВІТАННЯ

Шановні старосинявці!

28 липня українська громадськість відзначає  День Української Державності  -  свято нашої держави, мета якого - утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке коріннями сягає часів заснування Києва.

ФОТО

Обережно з вогнем під час жнивної пори!

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із  працівниками Старосинявського Територіального центру соціального обслуговування, старостами сіл та працівниками КУ «Старосинявська МПО» працювали із жителями  Ожарівського старостинського округу (с.Мшанець), Пилявківського старостинського округу (с.Пилявка) та Пилявського старостинського округу (села Олександрівка та Вишневе) з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі, поводження з вогнем під час літнього періоду – під час жнивної пори. Також поспілкувалися із комбайнерами на полях.

ФОТО

«Добра, миру вам, і благополуччя, дорогі медпрацівники!»

День медичних працівників - свято особливої атмосфери. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї. Особливої ваги цей день має у військовий час …

ФОТО

Будівельники та архітектори Хмельниччини допомагають долати наслідки затоплення територій на Херсонщині

Крім відновлення селища Високопілля, над яким Хмельниччина взяла “опіку”, фахівці з області допомагають іншим мешканцям Херсонщини долати наслідки затоплення територій після підриву росіянами Каховської ГЕС. Як розповіли у Хмельницькій ОВА, на постійній основі допомагають мешканцям затоплених та зруйнованих будинків архітектори та будівельники з Хмельниччини.

ФОТО

Наше завдання – підтримати кожну родину у складних життєвих обставинах

Працівниками соціальних служб селищної ради – Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей  регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.