Фото без описуДень медичних працівників - свято особливої атмосфери. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї. Особливої ваги цей день має у військовий час …

Вже вдруге Старосинявська громада вітає своїх медичних працівників  під час воєнного стану в країні.  Згідно Указу Президента України №327/2023 «Про День медичних працівників», в якому вказано: «Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю:

1. Установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня.», відбулися урочисті вітання медпрацівників у скромній атмосфері.

У день професійного свята під час зустрічі із медпрацівниками  комунальних закладів  Старосинявської селищної ради - Старосинявського ЦПМСД та  Старосинявської багатопрофільної лікарні, працівниками ФАПів та амбулаторій сімейного лікаря – селищний голова Віталій Здебський щиро привітав з професійним святом працівників охорони здоров’я, адресував теплі побажання щастя, мирного неба, міцного здоров’я та шани від людей і вручив літні квіти та грамоти Старосинявської селищної ради медпрацівникам.

Селищний голова Віталій Здебський, дякуючи медичним працівникам за відповідальну роботу під час воєнного стану в країні та благородну справу допомоги військовимю.

Грамотами Старосинявської селищної ради нагороджено:

Працівників КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня»-

• Чернявського Анатолія Борисовича – завідуючого рентгенологічним  відділенням;
  • Гноянко Аллу Леонідівну – завідуючу клініко-діагностичної лабораторії;
  • Грінкевич Ольгу Іванівну – завідуючу інфекційним відділенням;
  • Баця Анатолія Вікторовича – лікаря-онколога;
  • Віговську Катерину Олексіївну – головну медичну сестру;
  • Іванову Тетяну Іллінічну – сестру медичну неврологічного відділення;
  • Ювченко Ірину Петрівну – сестру медичну клініко-діагностичної поліклініки;
  • Горбатюк Людмилу Іванівну – сестру медичну операційну хірургічного відділення.

Працівників КНП « Старосинявський ЦПМСД»:

• Луценко Ларису Петрівну – лікаря загальної практики-сімейного лікаря Старосинявської  амбулаторії загальної практики –сімейної медицини;
  • Майданевич  Оксану Василівну – головного бухгалтера КНП «Старосинявський ЦПМСД»;
  • Завальну Зінаїду Василівну – сестру медичну загальної практики - сімейної медицини Новосинявської  амбулаторії загальної практики –сімейної медицини;
  • Найко Лідію Миколаївну – сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Старосинявської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
  • Голощук Людмилу Григорівну – фельдшера Адампільської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
  • Ковальчук Зою Миколаївну – фельдшера Старосинявської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

за багаторічну сумлінну працю, добросовісне та професійне виконання своїх  обов’язків у галузі охорони здоров’я  та з нагоди святкування Дня медичних працівників.

Щирі вітання адресували медпрацівникам головний лікар КНП «Старосинявський  ЦПМСД» Надія Осадчук, головний лікар КНП «Старосинявської БЛ» Віталій Макогонський. Сказано багато теплих слів, подяк за сумлінну працю, особливої атмосфери додавали літні квіти та щирі вітання.

У цей день звучали побажання міцного здоров'я  усім  медпрацівникам, добра, родинного затишку, теплі вітання з професійним  святковим днем. Зі святом Вас, Люди в білих халатах!

За матеріалами заходу.