80-та річниця трагедії села Сьомаки ФОТО

80-та річниця трагедії села Сьомаки

Сьогодні 18 липня у селі Сьомаки - день історичної пам’яті для жителів села, чиї предки, рідні, односельчани загинули в роки Великої Вітчизняної війни. 80 років пройшло з тієї дати. У селі Сьомаки зібралися на День пам’яті за загиблими представники громадськості, жителі села, селищної ради, духовенства, місцеві інвестори, щоби вшанувати пам'ять загиблих у далекому 1943-му.

Провели тиждень благоустрою у селі ФОТО

Провели тиждень благоустрою у селі

Готуючись до 80-ої річниці пам’яті з дня спалення села Сьомаки громада села організувалася для наведення благоустрою громадських місць, прибирання територій та місцевого кладовища.

Вперше в КНП "Старосинявська БЛ": лапароскопічна хірургія - нова ера малоінвазивних операцій ФОТО

У сучасній медицині неухильно прогресує впровадження новітніх технологій, спрямованих на поліпшення якості медичного обслуговування та зменшення травматичності хірургічних втручань. В цьому контексті комунальне некомерційне підприємство "Старосинявська багатопрофільна лікарня" здійснює значний крок уперед, впроваджуючи лапароскопічну хірургію в свою практику. Цей малоінвазивний метод дозволяє проводити операції з меншою кількістю розрізів, що сприяє швидшому одужанню пацієнтів та скороченню тривалості госпіталізації.

Будьте  обережні з вогнем у жаркі літні дні! ФОТО

Будьте обережні з вогнем у жаркі літні дні!

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із соціальним працівником Старосинявського Територіального центру обслуговування одиноких громадян та старостою Олександром Давидовим працювали із жителями  Ожарівського старостинського округу з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі, поводження з вогнем під час літнього періоду, особливо у пік спеки – жнивної пори.

Ворожий полон мами, депортація двох її дітей до РФ: Омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з українською сім’єю, яка возз’єдналась після тривалої розлуки НОВИНИ

З 10-річною Варварою, 6-річним Ренатом та їхньою мамою, які нарешті разом, зустрівся сьогодні Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.