Працюємо над літнім благоустроєм ФОТО

Працюємо над літнім благоустроєм

Цьогоріч літня дощова погода дала про себе знати масово території біля громадських будівель, сквери та обочини доріг у населених пунктах почали заростати паростями молодняка дерев, трав та інших рослин.

Сьогодні  500-а доба війни в Україні НОВИНИ

Сьогодні 500-а доба війни в Україні

Шановні мешканці громади!   Сьогодні  08 липня 2023 року минає  500-а  доба війни в Україні.  Загроза завдання ворогом ракетних ударів по критичній інфраструктурі та мирних кварталах залишається. Прошу, не нехтувати сигналами тривоги, прямувати в укриття.

Ліквідували наслідки стихії НОВИНИ

Ліквідували наслідки стихії

Вчора, у четвер 06 липня 2023 року о 21.30 працівники КУ«Старосинявська місцева пожежна охорона»  отримали повідомлення про  аварійне падіння двох  осик на центральну трасу від  села Іванківці до Олексіївки, внаслідок чого було  здійснено перешкоду руху траспорту.

Нові можливості для навчання та працевлаштування НОВИНИ

Нові можливості для навчання та працевлаштування

З метою допомоги українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн створено Єдиний державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (офіційна адресу в Інтернеті – osvita.diia.gov.ua). На ньому доступна можливість користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами безоплатно.