Фото без описуПрацівниками соціальних служб селищної ради – Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей  регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Цього разу працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради  (в.о.директора Інна Шуляк) спільно із головним спеціалістом Служби у справах дітей Оленою Карпушиною відвідали сім’ї з дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення і перебувають у складних життєвих обставинах, проживають на території Старосинявської ТГ- селах  Паплинці, Адампіль, Гречана, Пасічна, Харківці  спільно із старостами відповідних старостинських округів.

Здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано консультації та роз’яснення з інших питань, які цікавили членів родин. Основне завдання соціальних служб на сьогодні – тримати на контролі умови проживання дітей з багатодітних родин та підтримувати і допомагати їм зорієнтуватися в нових  життєвих умовах, співпрацюючи з різними міжнародними волонтерськими  центрами, котрі діють на території країни в умовах воєнного стану.

За матеріалами Старосинявського ЦСССДМ