Фото без описуІнформація про розгляд звернень громадян, які надійшли до Старосинявської селищної ради за І півріччя  2023 року.

Робота зі зверненнями громадян за звітний період проводилась у відповідності з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими, Указом Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  розпорядженнями селищного голови.

За  І півріччя 2023  року  до Старосинявської селищної ради   надійшло   всього  6440  різнопланових  звернень.

До виконкому селищної ради надійшло  3758 звернень:  від громадян – 235,  депутатських звернень - 37, на особистому прийомі у селищного голови  - 10 чол.;  надійшло листів  від  організацій, установ та підприємств –  2098;  також видано 126 довідок за вимогою, підготовлено 153  акти обстеження житлово-побутових умов. Тематика питань ,що порушувалися у зверненнях громадян,  різнопланова. За результатами узагальнення  найактуальнішими  є питання щодо земельних відносин.

За  І півріччя 2023  року  до виконкому надійшло  1099  заяв та листів  від жителів громади.  Усі заяви  було вчасно розглянуто, за необхідності  надано усні та письмові роз’яснення. Крім того,  земельні питання були розглянуті на сесії селищної ради і прийняті відповідні рішення.    При розгляді звернення громадян проводяться  виїзні комісії за участю депутатів селищної ради та  спеціалістів виконавчого комітету.

За  І півріччя 2023  року  надано   матеріальну допомогу жителям громади:  по програмі «Турбота»  Старосинявської селищної ради  на 2021-2025 роки  виплачено на лікування 155 чол. на суму  611,8 тис. грн.;  надано допомогу одному жителю громади, який опинився в скрутних життєвих обставинах (в наслідок пожежі, стихійного лиха, тощо) в сумі 30,0 тис. грн. та надано допомогу на поховання одиноких громадян в сумі 3,0 тис. грн. Надано матеріальну допомогу на  лікування військовослужбовцям 24 чол.  на суму 240,0 тис.грн. Надано допомогу родинам загиблих військовослужбовців, які загинули під час вторгнення російської федерації в Україну на поховання в сумі 180,0 тис.грн. 9-ом родинам, та 10-ом родинам на встановлення пам’ятника загиблим військовослужбовцям, які загинули під час вторгнення російської федерації в Україну  в сумі  500,0 тис. грн.

Згідно Програми діяльності  громадської  організації  «Старосинявська  спілка учасників  АТО»   на 2020-2023 роки виплачено   1 чол., на суму  0,800 тис.грн; Відповідно до Програми діяльності Старосинявської  районної організації ветеранів  Афганістану на 2020-2021  роки   виплачено 24 чол.  на суму 24,0 тис. грн.

Старостами сіл та діловодами прийнято громадян  за перше півріччя 2023 року  736 чол., видано  98 заповітів,  57 доручень,  1789  довідок  різного характеру.

До селищної ради звертаються  власники житла, які поселили ВПО у своїх житлових будинках (квартирах). За період І півріччя 2023 року звернулося  540 власників (жителів громади), розміщено 1807 ВПО, оформлено звіти.

За  І півріччя 2023  року  до Старосинявської селищної ради   надійшло  4 електронних звернення  громадян на офіційному сайті Старосинявської ТГ.

Розглянуто у встановлені терміни 16 запитів на публічну інформацію.

Особлива увага  приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни, АТО/ООС та їхні родини, багатодітні сім’ї, пенсіонери та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.    Усі звернення, що надійшли до Старосинявської селищної  ради, розглянуті в термін, передбачений чинним законодавством.

За матеріалами виконкому