29 та 30 січня  цього року  в місті Авдіївка  на Сході України внаслідок  ескалації конфлікту на Донбасі загинули восьмеро українських військових та двоє  жителів міста. Ще 26 отримали поранення.   У зв’язку з цими подіями уся Україна, Хмельниччина організовували різні види допомог для населення міста.

Старосинявська селищна рада  активно долучилася до надання допомоги: працівники усіх структурних підрозділів ОТГ, апарату селищної ради,  працівники комунальних установ громади,  медпрацівники та освітяни з учнями, депутати селищної ради та волонтери – Олег Лучіцький, депутат селищної ради,  Артем Гноянко, волонтер,  зібрали  більше однієї тонни продукції  та кошти в сумі більше 11 тисяч гривень для надання допомоги населенню Авдіївки.

Голова громади  Віталій Здебський , перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук Новою поштою відправили продукти в найближчий населений пункт від Авдіївки – район  Ясинувата, де працює Нова пошта.

Секретар селищної ради Наталія Гарник та керуючий справами селищної ради Оксана Бондарчук через ПриватБанк   направили кошти  на казначейський рахунок міської ради  м. Авдіївки, які мають цільове призначення, тобто їх розприділятиме сесія Авдіївської міської ради на допомогу мешканцям міста, які опинилися в скрутних  життєвих умовах.

Голова селищної ради Віталій Здебський  висловлює усім щирі слова вдячності, хто взяв участь в акції допомоги. Подяку також  жителям  і працівникам  Старосинявській ОТГ  висловили представники Авдіївської міської ради, з якими працівники Старосинявської ОТГ розмовляли мобільним зв’язком.  У розмові  було основним одне: «Щоби був мир в Україні!»

Прес-служба ОТГ.