СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

3  липня  2017 року       смт Стара Синява                       № 37/2017-р

Про скликання  20 –ї  чергової  сесії Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :
1. Скликати  двадцяту чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     13  липня 2017 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8   з  таким  порядком  денним:

1. Про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Старосинявської селищної ради.
2. Про встановлення плати за землю на території Старосинявської селищної ради.
3. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старосинявської селищної ради.
4. Про встановлення транспортного податку на території Старосинявської селищної ради.
5. Про затвердження Положення про формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування.
6. Про внесення  змін та доповнень до рішення №52 3-ої сесії селищної ради від 29.12.2015 року «Про  затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» із змінами та доповненнями.
7. Про надання дозволу на розробку технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).
8. Про  внесення змін до рішень.
9. Про  затвердження проекту    землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  та надання  земельної ділянки у власність.
10. Про  затвердження технічної   документації із землеустрою   щодо встановлення  меж   земельної ділянки в натурі    (на місцевості).
11.  Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки.
12. Про передачу земельної  ділянки   в оренду.
13. Про передачу земельних ділянок   у власність.
14.  Про припинення  права користування    земельними ділянками   громадянами.
15. Про створення  громадських  пасовищ.
16. Про розгляд клопотання  ПАТ «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство» щодо перегляду ставки земельного податку.
17.  Про надання грошової допомоги громадянам району.
18.   Різне .

2. Запросити на сесію:  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.;  голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.;  керівників  установ та організацій:  головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого  комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та  туризму  Німця Б.П.,  виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д.,  директороа  Старосинявськогол РЕМ  Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д.,  директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника  Старосинявського районного сектору ГУ  ДСНС у Хмельницькій  області Матіяша В.В.;  виконуючих обов’язки старост;   представники  громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                  В.Здебський