Фото без опису25-ту річницю Незалежності України  Старосинявщина відзначала  в центрі містечка Старої Синяви на центральній площі. Відбулась передсвяткова сільськогосподарській ярмарка, присвячена Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України, на якій була представлена різноманітна сільськогосподарська продукція. Організаторами та учасниками даної виставки  стали депутати селищної ради: Андрій  Михайлович Лакуста , начальник АПР РДА, Анатолій Володимирович Гринчук,керівник фермерського господарства.

У ярмарці  взяли участь зокрема такі сільськогосподарські підприємства району: ДПДГ «Пасічна» с. Пасічна (керівник Юзва О.С.), Старосинявське колективне пасічницьке підприємство смт Стара Синява (керівник Паламарчук П.С.), ФГ «Гринчука А.В.» смт Стара Синява (керівник Гринчук А.В.), ТОВ «Торговий Дім» «Хмельницькхліб» м. Хмельницький (керівник Романенко О.В.), ПСП «Обрій» с. Теліжинці (керівник Крот О.Л.). Реалізація сільськогосподарської продукції проводилась за цінами від виробника, тому на виставку завітало багато відвідувачів та покупців.

Колектив  працівників Старосинявської селищної ради  Старосинявської селищної ради, депутатів селищної ради та в.о. старост сіл, діловодів  на чолі із головою ОТГ Здебським Віталієм Едуардовичем взяв участь у районних заходах з нагоди Дня  Державного  Прапора  та 25-ої річниці Незалежності України.

Цей день записаний у ще одну сторінку історії Старосинявщини, як особлива подія, котра згуртувала усіх присутніх на центральній площі містечка, куди із квітами та Державною  символікою крокувала  колона  працівників організацій, установ, підприємств. Відбулося офіційне покладання квітів до Меморіалу Слави, Пам’ятника  Кобзарю, Меморіальної Дошки пам’яті Герою  АТО, екс-голові селищної ради Олександру Романенку.

За сприянням відділу культури, туризму, національностей та релігій виконавчого комітету селищної ради , відділу освіти, молоді, спорту та культури  виконавчого комітету селищної ради, КП»Старосинявського районного Будинку культури»   надано організаторську допомогу  та проведено урочистості  до Дня Державного Прапора та  Дня Незалежності України.

Свято проходило  урочисто в теплій атмосфері, чому сприяла і  сонячна серпнева погода.  На заходи прибули учасники з різних населених пунктів громади, ветерани  Афганістану,  АТО,  молодь.

Прес-служба ОТГ.