ДО 1-ГО КВІТНЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНИТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ

Дата: 02.03.2017 18:05

У залі засідань адмінбудинку  проходив семінар-навчання за програмою навчання депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування,  державних службовців у питанні процесу заповнення електронних декларацій, який провів  представник Головного управління юстиції в Хмельницькій  області Коваль Сергій Олексійович.  Семінар організовано Старосинявською районною радою, участь в ньому  взяли депутати районної та селищної рад, посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці.

Розглянуто було  індивідуальні питання заповнення декларацій, обговорено  моменти  підготовки інформації, наголошено на правильному зборі підтверджених даних:  інформація в ДПІ,  банку,  про  субсидії – в управлінні  соціального захисту населення,  збір інформації про власність на земельні ділянки, транспорт,  будівлі та ін. Навчання тривало більше   2  годин.

Прес-служба ОТГ.