Фото без описуНезважаючи на вихідні,  працювали над відновлювальними роботами у мережі водопостачання в с.Дашківці. На місце події виїхав секретар ради Олександр Пузирук із директором КП «Старосинявський ЦВ №1» Валентином Матіяшем, депутатом селищної ради. Як повідомив Валентин Матіяш: «Аварія сталась у самій водонапірній вежі - внаслідок корозії металу пошкоджено дно та потребує заміни.

Оперативно відшукали необхідні матеріали та засоби і приступили до відновлення відразу… Роботи тривали в суботу та цілий день у неділю, о 17.30 запустили воду в мережу!»

Вирішення проблеми вдалося завдяки оперативності реагування секретаря ради Олександра Пузирука, директора водоканалу Валентина Матіяша та вчасного виконання працівниками КП «Старосинявський центральний водоканал №1». Коштів з місцевого бюджету не залучали.

Жителі с.Дашківці будуть з водою.

За матеріалами КП «Старосинявський ЦВ №1»