ГОТУВАЛИСЯ ДО СВЯТА З НАГОДИ ІВАНА КУПАЛА

Дата: 04.07.2017 17:54

У Старосинявській селищній раді відбулося засідання  організаційного комітету  щодо організації та проведення  відомого за часів Київської Русі свята Івана Купайла. Селищний голова Віталій Здебський запросив до участі в організації заходу відповідні служби–РС ДСНС, РЕМ, відділ культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради, Територіальний центр, ЦРЛ, відділення поліції, апарат селищної ради.

На засіданні обговорено актуальні питання  організації свята на лівому  березі річки Ікви, враховано специфіку та час проведення, обговорено сценарій свята, правила безпеки на воді, організацію  правопорядку та безпеки, ін.

Також повідомлено, що 7 липня 2017 року у вечірній час  святкування Івана Купала відбудеться  в селах Івки, Місюрівка та Нова Синявка.

Прес-служба ОТГ.